Tým lektorů

Pedja Jovanović

Pedja_

Email:
pedja.jovanovic@atriagroup.org

LinkedIn:
www.linkedin.com/pedjajovanovic

Predrag Jovanović je profesionální certifikovaný trenér (PCC) akreditovaný ICF (International Coach Federation), člen trenérského týmu Erickson Coaching International, NLP Master Trenér (s právem certifikovat jménem Mezinárodního NLP sdružení IA-NLP ze Švýcarska a Mezinárodního sdružení NLP institutu z Berlína) a Master kouč (s právem certifikovat jménem Mezinárodního sdružení koučink institutu – ICI). Predrag je rovněž certifikovaný PCM trenér (Process Communication Model ®). Než se stal profesionálním trenérem a koučem, Predrag strávil sedm let na různých obchodních pozicích. Jako ředitel společnosti Atria Group SEE měl příležitost řídit několik velkých rozvojových projektů firemní kultury, stejně jako řadu různých školení a koučink programů. Predrag vystudoval elektrotechniku na katedře fyzikální elektroniky Fakulty Elektrotechnické v Bělehradě. Je hluboce přesvědčen, že díky technickému vzdělání získal strukturu, vytrvalost a flexibilitu, které jsou považovány za jedny z nejdůležitějších charakteristik jeho práce.

Ing. Jan Roule

Jan-Roule

Email:
jan.roule@atriagroup.org

LinkedIn:
www.linkedin.com/janroule

Ing. Jan Roule, ACC – 18 let pracoval na různých manažerských pozicích a jeho hlavní oblastí zájmu byl vždy inspirovat lidi ke změně. Vystudoval ČVUT FEL, obor Ekonomika a management elektrotechniky v Praze. Dva roky působil v České televizi a poté vstoupil do světa mobilních technologií, kde působil až do roku 2014, naposledy jako Vice President pro Rezidentní prodej v T-Mobile. Ve vedoucích pozicích používal koučinkové metody hlavně jako nástroj pro zvýšení motivace a prodejních výsledků. Od roku 2008 rozvíjí vlastní koučinkovou kariéru a v roce 2010 založil společnost InnerVoice, jejímž hlavním mottem je „Všechno, co člověk opravdu potřebuje vědět, je v něm.“ Později spoluzaložil společnost Atria Group, která má ambice stát se významným hráčem na poli vzdělávání v České republice. Jeho vášní je sport a “ nastartování” změny v lidech samotných. V roli profesionálního kouče podporuje své klienty v dosažení nejlepších výsledků v oblasti, ve které pracují, a zároveň k udržení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Má dvě děti, které jsou jeho neustálou inspirací. Byl velmi ovlivněn Sirem Johnem Withmorem a Timothy Gallweyem, kteří byli jeho inspirací při mnoha koučovacích trénincích, které s nimi absolvoval. Jan  je ICF (International Coach Federation) akreditovaný kouč na úrovni ACC a ve svém koučování je mimo jiné zaměřený i na různé „inner game“ techniky. Kromě ICF akreditace je Jan rovněž certifikovaný Erickson Professional Coach, NLP Practitioner kouč od Erickson Coaching International (Vancouver, Canada) a také InnerGame practitioner kouč. V poslední době se věnuje metodologii PCM ® (Process Communication Model) od společnosti Kahler Communication. Vysoce hodnotí neustálý rozvoj v oblasti “sebeuvědomování“ a myslí si, že my lidé, máme obrovský potenciál a naším hlavním cílem je objevit ho a rozvíjet..

Silvia Viola

SIlvia-viola

Email:
silvia.viola@atriagroup.org

LinkedIn:
www.linkedin.com/silviaviola

Silvia Viola, povoláním právník, je více než 15 let je profesionální lektorka a členka Erickson Training Faculty. Silvia začala budovat svou právnickou kariéru převážně se zaměřením na oblast duševního vlastnictví, padělání, ochrany práv a inovací, kde kreativita byla součástí její práce. Trénovala mladé právníky a pomáhala jim rozvíjet jejich dovednosti a vybudovat si vlastní podnikání. Tato práce se poté stala její inspirací v oblasti lidského rozvoje, což ji nakonec přivedlo do úžasného světa koučování. Stala se advokátem pro rozvoj kreativity a inovace v Business and Talent. Silvia je ICF akreditovaným koučem a registrovaným mentorem týmu podnikatelů. Silvia rovněž založila vlastní společnost ,,Beyond Bright Minds”, jejímž posláním je přinášet více kreativity a inovací do vzdělání a celoživotního učení, talent managementu, obchodu a životního prostředí. Silvia je bilinguální, pracuje jako trenér, kouč a mentor v portugalštině a angličtině.

Carl Emerson

Carl2

Email:
carl.emerson@atriagroup.org

LinkedIn:
www.linkedin.com/carlemerson

Carl Emerson je Angličan, původním povoláním chemik. Svůj profesní život strávil převážně ve “velkém” obchodním světě,  pracoval ve farmaceutickém průmyslu, na velkých technických i finančních projektech ve spolupráci s jinými významnými společnostmi. Posledních 10 let žil a působil mimo UK a v současné době se věnuje hlavně psaní a pořádá školení po celém světě, zaměřené zejména na řešení konfliktů, na vztahy a vnitřní pochopení. Jeho zájem pro nalezení řešení, zdánlivě nemožné situace jednotlivců, jej přivedl k objevu ,,Inside Out Solutions“ ve Švýcarsku, kde jako kouč pracuje s jednotlivci, manažery i skupinami. Je členem ICF, NLP Practitioner trenér a kouč.

Dušan Basalo

Basalo

Email:
dusan.basalo@atriagroup.org

LinkedIn:
www.linkedin.com/dusanbasalo

Dušan Basalo je spoluzakladatelem a Senior Partnerem konzultační společnosti Atria Group. Posledních 14 let se věnuje rozvoji lidských zdrojů, primárně v obchodním prostředí, a poté i konzultačním projektům. Dušan je mezinárodní kouč Erickson Coaching International (Vancouver) a konzultant trenérské metodiky Persona Global (San Francisco), licencovaný (s právem certifikovat jiné) na použití psychometrických nástrojů CEB SHL (Washigton, London) a certifikovaný NLP kouč (IN-NLP, Hambourg). Jeho odborným zaměřením je systematický rozvoj lidských zdrojů, hodnocení potenciálu a dovednosti zaměstnanců, stejně jako posílení týmů a manažerů prostřednictvím rozvojových projektů s důrazem na školení a obchodní koučování.